חגיגת בר ובת מצווה עם גיא אומן החושים

חגיגת בר מצווה או בת מצווה היא אירוע של פעם בחיים, ולכן רצוי לתת למישהו בעל ניסיון וותק רב בתחום לנהל את העניינים. גיא גם עורך הופעות בבר ובת מצווה ומלווה אותם לאורך כל הערב.

תוכניתו של גיא מחולקת לשני חלקים:
בחלקו הראשון של הערב, בזמן קבלת הפנים, למשך כשעה וחצי (תלוי באופי האירוע), מסתובב גיא בין האורחים ומציג בפניהם את כישוריו בקסמי הקלוז – אפ (אחד על אחד), ומדהים אותם בקלפים, קריאת מחשבות, הזזת חפצים, טלפתיה, ועוד המון דברים מלאי הומור וצחוק. כל זה קורה על הבר, בין השולחנות וסתם בעמידה. או בקיצור – מופע בתנועה.

בחלקו השני של הערב, לאחר המנה העיקרית ולאחר כל הברכות, המצגות והנאומים… מציג גיא את המופע המרכזי שלו, עליו קיבל את פרס אמ”י לאומן המבצע, שהוא מופע חושים וטלפתיה של כ – 45 ד’ בשיתוף מלא של הקהל והמשפחה, כאשר מוקד המופע הוא כמובן חתן/כלת בר/ת המצווה.  גיא מבצע איתם קטעם מיוחדים “הנתפרים” במיוחד לערב זה, עם תמונתו של הילד/ה ועוד הפתעות אחרות שחבל לחשוף…
גם כאן, אורך המופע הוא דינמי ויכול להשתנות בהתאם לאופי האירוע.

תנו לגיא אומן החושים, לשדרג לכם פלאים את חגיגת בר/ת המצווה!

צפו בשני סרטונים הממחישים את אופי וסגנון המופע של גיא:

משפחות שחגגו בר מצווה ובת מצווה עם גיא מספרות:

“לגיא הקוסם הכי מדהים שיש! תודה רבה על אירוע שלא ישכח – בת המצווה של שי – כרגיל, אתה מדהים ומשאיר את האנשים פעורי פה. כל אירוע מקבל חיים חדשים כשאתה מופיע בו – תמשיך להצליח בגדול. ממליצה בחום על גיא – אירוע שלישי שהוא מופיע אצלנו.”
שרון בוקצ’ין – רימקס נכסים.
______________________________

“גיא היקר, בוקר אור. היה מצוין, קיבלנו שבחים רבים ותשבחות על מופע החושים והטלפתיה שלך אתמול בבר מצווה של יהב. היה מהנה ומבדר. תודה רבה וכל הכבוד.”
משפחת פנחס מחולון.
______________________________

“לגיא המקסים, העברת ערב נפלא בבת המצווה של גאיה, מקצועי ומושקע לגמרי. כולם ביקשו לדעת איך הגעתי אליך. המון תודה ותמשיך לעשות חיל!”
דולי שמר מרחובות.