תרומה לקהילה

מאז שהתחלתי לעסוק בקסמים או יותר נכון להופיע (שזה אומר בגיל 11), הבנתי את החשיבות של לעזור לחלשים ממך. מאז בעצם ועד היום, אני משתדל לתרום את ההופעות וההצגות שלי ככל יכולתי, לאוכלוסיות של ילדים ומבוגרים בעלי מוגבלויות שונות. בדרך זו אגב, רכשתי את הידע והניסיון הרב שיש לי ביצירת קשר וכימיה עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים מכל קצוות הקשת.

שתי האוכלוסיות היקרות לליבי ולהן אני משתדל לתרום הכי הרבה הן: ילדים חולי סרטן וניצולי שואה.
בכל פעם מחדש אני שמח להגיע לבי”ח שניידר לילדים, בי”ח דנה לילדים וארגון עמך לניצולי שואה, ולהעלות חיוך על פניהם של הילדים והמבוגרים. ממש כמו הקלישאה האומרת: “באתי לחזק ויצאתי מחוזק”. זו הדרך שלי אני מאמין לתרום לעולם, לחלוק את הכישרון שזכיתי בו עם אחרים.

אחד מפרויקטים ההתנדבות הגדול שלי, היה במלחמת “צוק איתן” (יולי 2014), בו ירדתי עם עוד עשרות אמנים להופיע בהתנדבות מול ילדי הדרום ועוטף עזה שספגו הכי קשה, בעשרות מופעים. פרויקט התנדבות גדול נוסף לו אני שותף, נקרא “פרויקט ניצוצות”. בפרויקט זה, שבראשו עומר מר אורי שנער מנכ”ל ערוץ 2 לשעבר, חברים אנשי תקשורת רבים העושים פעילות הסברתית מבורכת במאות בתי ספר תיכוניים ברחבי הארץ. מטרת הפרויקט היא לטעת ולנסוך תקווה ועידוד בקרב בני נוער שחווים קשיים בהתמודדות בפן החברתי והלימודי, וללמד אותם לחפש את הניצוץ שטמון בכל אחד ואחת מאיתנו ולטפח אותו. כל אחד מרצה בתחום עיסוקו. כך למשל, אני מרצה על סיפור חיי, על איך אפשר להצליח בחיים, גם אם הכל ניראה קשה ואבוד וכל הסיכויים נגדכם. מדובר בפרויקט מאוד חשוב ומרגש לטעמי.