חברת נובוטון טנולגיות ישראל

גיא היקר, רציתי לומר תודה גדולה על אירוע פורים יפה ומושקע שערכת לנו שלשום בחברת נובוטון טכנולוגיות.
ילדי החברה וגם הוריהם נהנו מאוד וקיבלנו פידבקים מעולים. המוסיקה והקישוטים היפים הכניסו אותנו לאווירה, והפרסים, התחנות והבלונים הוסיפו כמובן לחגיגה.
שיא האירוע, מופע הקסמים, היה הצלחה גדלוה, והילדים כולם היו מרותקים במשך שעה שלמה.
הסיום המפתיע הותיר בצופים רושם עז, ועד היום העובדים מנסים להבין איך הקסם פעל 🙂
אין ספק שהגישה הטובה שלך לילדים הייתה מורגשת מאוד ותרמה רבות להצלחת המופע והאירוע כולו. אשמח להמליץ באופן אישי לחברות וארגונים.

בברכה, מיה זוהר - רכזת מש"א ורווחה, חברת נובוטון טכנולוגיות.  

חברת קורנינג בע"מ

היי פורום יקר,
רציתי להמליץ בחום על פעילות שהבאנו לילדי עובדים בחנוכה האחרון – את הקוסם גיא ברכה. הוא הגיע למשרדים לכשעתיים-שעתיים וחצי
שמתוכם השעה הראשונה הייתה 4 תחנות שהילדים הסתובבו ביניהם (תחנת לימוד קסמים, תחנת איפור פנים, תחנת בלונים בצורות ותחנת משחקים כמו קליעה למטרה)  
וקיבלו פרס על כל הפעלה. והשעה ורבע/חצי הבאה הייתה מופע קוסמות של גיא.
גיא הוכיח מקצועיות מאוד גבוהה, התעקש להגיע למשרדים לפני ולמדוד את המתחם (היה מאוכזב ש"אולם המופעים" שלנו לא היה גדול ומפואר דיו...התבאס שקצין הבטיחות הגביל אותו בלהטוטי האש שהתכוון לעשות.... אבל הסתדר עם המגבלות 🙂, נענה לצרכים שלנו והביא ספקים נוספים שיעבדו מטעמו כדי להתכנס לכמות התחנות שרצינו והיה נלהב וסוחף, הילדים יצאו מאוד מרוצים וגם ההורים.
בקיצור – המלצה חמה, אשמח להוסיף בעל פה למי שמתלבטת. 
מצרפת לכם ברושור שהוא שלח. שמעתי מעובדים שלי שמופע המבוגרים שלו מצוין, לא ראיתי אז אני לא יכולה להעיד (ואיכשהו עם כל הציניות השורה אצלנו אני לא משוכנעת שקוסם יעבור... אבל כאמור לא ניסיתי).

גליה דולב - מנהלת HR חברת קורנינג.  

מנהלת תחום תרבות - עיריית ראשון לציון

גיא הופיע במדרחוב רוטשילד בראשון לציון, כחלק מאירועי שבוע הספר בעיר. לצורך כך הוא בנה מופע קסמים מיוחד שהתבסס על יצירות וספרים מעולם הילדים.          
גיא עשה זאת עם המון מחשבה, מקצועיות, יצירתיות והצליח לסחוף ולהקסים את הקהל הרב שהגיע לראותו במופע מיוחד זה.
אני שמחה שגיא לקח חלק באירועי שבוע הספר בעיר שלנו, כי ביכולתו הנפלאה ובחיבור המיוחד שלו עם ילדים, הוא תרם להצלחת היריד.

מנהלת משאבי אנוש, חברת הנסיעות בונטור

"תרומתך להצלחת הערב הייתה משמעותית, וחברת אלינו כאחד משלנו"

חברת אפטר סקול

"המופעים של גיא הינם אינטראקטיביים ומאפשרים לקהל להיות חלק פעיל ולא רק צופה. השתתפותו בכל קייטנה הינו עניין של הכרח"

עיריית רעננה, מדור גני ילדים

"ה-פ-ת-ע-ה! יצירה חדשה מבית היוצר של גיא ברכה. צפינו אני וילדי קייטנת רעננה לפני כשבועיים בהצגה "הגשמתי חלום" ונהנינו מכל רגע. הצגת יחיד שבה נראה כאילו מופיע קאסט שלם של שחקנים. רוצו לראות את ההצגה. מומלץ!"

אופיר טורס, מחלקת תיירות חוץ

"Guy always done great shows for both children and adults and I know his audiences have thoroughly enjoyed his performances.   He has a very engaging personality and provides lots of fun and mystery"

מנהל תחום שירות, איקאה

"גיא הפגין יכולת מקצועית מרשימה, ריתק את צופיו בהופעותיו, ויצר עניין רב סביב פעילותו, וכל זאת תחת עומס מבקרים רב המאפיין את פעילות הקייץ באיקאה"

מנהל אגף התרבות - עיריית פ"ת

"חלקך המרכזי והמשמעותי כמנחה - תרמה רבות להצלחה האדירה של המופע. תכנון הערב התנהל בצורה מסודרת ומאורגנת, מקצועית ואיכותית."