“הרבה מעבר לקסם” – מופע קסמים בימתי עשיר

“הרבה מעבר לקסם” הוא לא סתם מופע, הוא ה-מופע בה’ הידיעה של גיא ומופע הדגל שלו. מדובר במופע קסמים ואילוזיות בידורי לכל המשפחה המיועד לקניונים, במות גדולות, מתנ”סים, קייטנות, ימי גיבוש וכייף של ילדיי עובדים, ערבי יום העצמאות, חגים חנוכה, פורים ועוד.

זהו מופע קסמים ייחודי וחדשני, עם הרבה קסמים ואילוזיות, קטעי אש בימתיים, פירוטכניקה ואפקטים מיוחדים, ושלל אביזרי במה ססגוניים. הקסמים שזורים בהמון צחוק והומור, מלווים במוסיקה מלהיבה ושיתוף אינטראקטיבי מלא של הילדים.
אורכו של המופע הוא שעה, הוא מתאים לחתך גילים רחב ולכמות גדולה של קהל, הנעה בין 100 ל- 500 איש ואף יותר (בתנאים אידיאלים כמו אולם תיאטרון, או במה גדולה וטובה).

בשורה התחתונה – מסתבר שאלפי ילדים לא טועים!

מידע נוסף:

  • המופע נערך בחלל סגור בלבד, אלא אם כן הלקוח מספק במה סבירה + גב במה מובנה בחוץ.
  • המופע כולל מערכת הגברה מקצועית ותפאורה גדולה ומרשימה.
  • לגיא קיים ביטוח צד ג’.
  • גיא הוא גם בעל תעודת “מפעיל מורשה” להפעלת זיקוקי דינור מטעם ה”משרד לבטיחות ולגהות”.

לקוחות מספרים:

“גיא הופיע במדרחוב רוטשילד בראשון לציון, כחלק מאירועי שבוע הספר בעיר. לצורך כך תכנן גיא מופע קסמים יחודי שהתבסס על יצירות וספרים מעולם הילדים, ועשה זאת עם המון מחשבה, מקצועיות, יצירתיות והצליח לסחוף ולהקסים את הקהל הרב שהגיע לראותו במופע מיוחד זה. אני שמחה שגיא ברכה לקח חלק באירועי הספר בעיר, כי ביכולתו הנפלאה ובחיבור המיוחד שלו עם ילדים, הוא תרם להצלחת היריד.”

 ריקי שטרולי – מנהלת תחום תרבות, עיריית ראשון לציון 

_________________________________________________

“חברת אפטר סקול והקוסם גיא ברכה עובדים במשותף מזה כ שש שנים.
כמו תמיד, גיא מאומן, מעניק שירות מצוין מרגע השיחה והתיאום בטלפון, במופעים ועד רגע סיום פירוק הציוד. המופעים של גיא הנם אינטראקטיביים ומאפשרים לקהל להיות חלק פעיל ולא רק צופה. השתתפותו בכל קייטנה הינו עניין של הכרח. בימים אלו אנו מתחילים שיתוף פעולה עם הצגה חדשה של גיא.”

טטי פריידנסון – מנהלת פיתוח ב”אפטר סקול”. 

________________________________________________