אירוע ברית ובריתה עם גיא הקוסם

מזל טוב! סוף סוף נולד היקר לכם מכל!
אין ספק שעמלתם קשה על כך ובוודאי תרצו שחגיגת הברית או הבריתה שלכם תהייה לא פחות ממושלמת.
לשם כך, גיא הקוסם ישמח להפוך את האירוע שלכם לכזה, בכך שידאג להעסיק את הילדים כדי שאלה לא יפריעו למבוגרים לאכול בשקט ולהינות מהאירוע.

מרגע קבלת הפנים, למשך כשעה, יסתובב גיא בין הילדים והאורחים וילהיב אותם עם הכנת בלוני צורות בשלל צבעים וצורות. אחר כך ירכז גיא את כל הילדים באחת הפינות באולם למשך שעה נוספת, שהוא בעצם הדבר העיקרי שלשמו מגיע גיא, ויציג בפניהם את מופע הקסמים המיוחד שלו הכולל: קסמים מדהימים ומצחיקים, אפקטים של אש, מוסיקה, ילד המרחף באוויר כמו סופרמן, ושלל אביזרי במה ססגוניים אחרים. המופע מצחיק ומבדר, מלווה במוסיקה ושיתוף מלא של הילדים, ומתאים לחתך גילאים רחב (4 – 12).

משפחות שחגגו בריתות עם גיא מספרות:

“בוקר טוב גיא, רציתי להודות לך על המופע בברית אתמול, איתמר היה בעננים, נהנה מאוד וגם כל שאר הילדים. קיבלתי מלא מלא טלפונים והודעות על המופע שלך, אז שוב תודה רבה! ממליצה בחום:)”
משפת ג’אמו.
_____________________________________

“הילדים היו מרותקים בברית של נועם, ועידו היה בעננים (תרתי משמע:) נהנינו מכל רגע. גם מהמבוגרים קיבלנו פידבקים רבים. שבוע נפלא!”
סיון מגני תקווה.
_____________________________________

“חשבת שלא תשמע ממני יותר? אז טעית:) תודה רבה על חוויה קסומה, הילדים היו מאושרים ומהופנטים, הפידבקים מדהימים! הגעתי אליך דרך המלצה ואני מבטיחה לך שההמלצות ימשיכו הלאה. כי מה שהבטחת קיימת! הייתה חוויה מדהימה, תודה רבה ובטוחה שעוד ניפגש בשמחות.”
נילי וגיל קנדל.