“איך לקשט יום הולדת בבלונים באופן מיוחד ושווה”

By 13 בApril 2015 מאמרים No Comments

מכירים את זה שאתם רוצים שיום ההולדת של הילד שלכם יהיה מקושט יפה עם בלונים, אבל לא בטוחים איך מתחילים? אז אתם מנפחים מלא בלונים, מפזרים אותם על הרצפה, ואז מחברים אותם לחוט בתקווה שבסוף זה יראה מספיק חגיגי. אם תקראו עד הסוף תקבלו כמה טיפים שישדרגו לכם את העיצוב ביום ההולדת.

הרבה פעמים קוסמים ומפעילים של ימי הולדת רואים את התמונה הבאה – בלונים בגדלים שונים, בצבעים שונים, מחוברים בנייר דבק לקירות ולרהיטים בסלון ואז הם כבר יודעים מה עומד לקרות. באמצע המופע, דווקא כשילד יום ההולדת במרכז עומד לעשות בעצמו את הקסם, הולך ליפול הבלון האדום והילדים יאבדו ריכוז ויתחילו לשחק בבלון. או שהבלונים קשורים בחוט אבל חלק מהבלונים מספיק נמוכים בשביל שהילדים יכולים לקפוץ ולגעת בבלונים. כל היכולת של הילדים להתרכז במופע ולהתגלגל מצחוק נפגמת במצב הזה.

יצא לי להסתובב גם במקרים בהם זה היה אחרת. לפעמים בהוצאה כספית ממש לא מוגזמת (וחסכון של שעתיים מהחיים שלכם שתוכלו להשקיע ב… נניח.. לישון?) ניתן להזמין עיצוב בלונים הביתה ולהפוך את המשימה הזו להזדמנות לשיפור. אבל אם בכל זאת אתם לא רוצים להכנס לסחרור הוצאות, הנה שלושה טיפים חמודים ופשוטים ממני, אמן הבלונים זיוי קיווי.

1. שימו לב לגודל הבלון. נפחו אותו כל עוד הוא נראה כמו טיפה. אם הוא נראה כמו אגס, ניפחתם יותר מדי והבלונים לא יהיו בגודל אחיד. טיפ זהב: נפחו עד שהוא כן נראה כמו אגס ואז הוציאו קצת אוויר עד שהוא נראה שוב כמו טיפה. ככה הם לא יהיו מנופחים מעט מדי או יותר מדי.
2. עדיף לבחור רק חלק מהצבעים בחבילת הבלונים. לפעמים פחות זה יותר, ועדיף מעט בלונים בעיצוב, אבל עם התאמת צבעים. לדוגמא – ירוק, סגול וכחול, או אדום, כתום, צהוב עובדים נכון יותר ביחד.
3. עדיף לחבר בלונים לשלשות / רביעיות או רביעיות פלוס אחד מצבע אחר מאשר לתלות בודדים או זוגות. טיפ זהב: כדי לחבר בלונים אחד לשני הכי טוב פשוט הצליבו את הידיים כשבכל יד בלון, וקשרו “קשר סבתא” עם הקשרים של הבלונים, תוך שאתם מקפידים שהבלונים שומרים על מקומם.

תשומת הלב לשלושת הכללים הללו יביאו לשיפור אדיר בתוצאה ובעיצוב האירוע, בעלות אפסית בפועל.
רוצים שמישהו יבוא לעצב לכם את האירוע מאלף ועד תו – התקשרו אלי ואשמח לעזור ולהפנות למומחה שיסייע לכם לשדרג את החוויה לאורחים. דבר אחד מובטח, הקפדה על מראה נעים באירוע משדרת לילד יום ההולדת שהאירוע שלו חשוב, ובעל משמעות עבורכם, וזה מעצים אותו (ועל הדרך מעניק לכם טונות של מחמאות מהאמהות האחרות).

שלכם,
זיווי קיווי.

Leave a Reply

call now